Cam Filmi Kampanya

Maltepe Cam Filmi

29.09.2023
175

Maltepe cam filmi iletişim ile ilgili çeşitli seçenekler karşımıza çıkabilir. Cam filmi, camın veya plastiğin yüzeyine yapıştırılmış ince, şeffaf veya renkli, esnek bir plastik levhadır. Her türlü konut veya ticari alanlara uygulanabilir. Film genellikle polivinil asetat (PVA) ve akrilat kopolimerlerinden yapılmaktadır. PVA, su, metanol, etanol, aseton ve diğer organik çözücüler içinde çözülebilen termoplastik bir reçinedir. Akrilat kopolimerleri, hem akrilik asit hem de metakrilik asit gibi diğer monomerleri içeren plastiklerdir. Bu malzemeden yapılan cam filmi pek çok amaçla kullanılmaktadır.

İÇ GÖRÜNTÜSÜ:

maltepecamfilmi

Cam filmi, bir pencerenin yüzeyine uygulanan ince, şeffaf bir plastik levhadır. Belirli güneş ışınlarını engellemek ve evinizin serin kalmasına yardımcı olmak için kullanılabilir. Tipik bir cam filmi uygulaması, camın üstünde %30 ve altında %70 gölgeleme içerir. Bu cam filmi kullanılmazsa güneş ışınları evinizin iç yüzeylerinde parlamaya neden olacak açılarda gelecektir. Cam filmi, tek camlı, çift camlı ve üç camlı pencerelerin yanı sıra çatı pencereleri ve kapılar da dahil olmak üzere her türlü pencereye uygulanabilir. Cam filmi, pencerenizden veya kapınızdan içerisinin görünmesini engelleyecek şekilde renkli olarak yapılabildiği gibi camın üzerine herhangi bir renklendirme uygulanmadan şeffaf şekilde yapılması da mümkün olacaktır.

Maltepe Cam Filmi Neden Tercih Edilmektedir?

Cam filmi taktırmanın en önemli sebebi, dışarıdan evinize giren güneş ışığından kaynaklanan parlamayı azaltmak ve gözlerinizi kısmak zorunda kalmadan içeride doğal ışığın keyfini çıkarmanızı kolaylaştırmaktır. Cam filmi, doğrudan pencerelerinizin camına uygulanabilen ince, şeffaf bir plastik kaplamadır. Pencerelerinizden gelen ısı ve parlamayı azaltmaya yardımcı olur ve ayrıca kırılma ve çizilmelere karşı korunmanıza yardımcı olur. En yaygın cam filmi türleri güneş kontrol filmleri, buğu önleyici filmler ve güvenlik amaçlı kullanılan filmlerdir.

Güneş kontrol filmleri enerji maliyetlerinden tasarruf etmenize ve bilgisayar ekranınızdaki veya televizyonunuzdaki parlamayı azaltmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca pencerelerinizden girebilecek doğal ışık miktarını sınırlar. Bunun yanında zararlı UV ışınlarının evinizin veya ofis alanınızın içine ulaşmasını engelleme özelliğine de sahiptirler. Bu film türü için farklı koruma seviyeleri mevcuttur.

Bir diğer cam filmi çeşidi ise buğu önleyici filmlerdir. Bu filmler, soğuk havalarda veya sıcak nemli ortamlarda nemin pencerelerinizin iç yüzeyinde yoğuşmasını önlemektedir. Ayrıca sisli hava koşullarında görünürlük sağlaması için bu cam filminin kullanılması söz konusu olmaktadır. Gizlilik filmleri, camın içinden bakarken başkalarının evinizin veya ofisinizin içini görmesini engellemek için tasarlanmıştır. Gündüz saatlerinde evinizin veya ofisinizin önünden geçen insanların içeride neler olup bittiğini görmelerini engellemek istiyorsanız, mahremiyet filmlerini kullanmanız uygun olacaktır. Bütün bu hizmetleri alabilmek için Maltepe cam filmi iletişim numaralarına ulaşarak bu hizmeti alanında uzman bir ekipten alabilirsiniz.

Maltepe Cam Filmi Kullanım Avantajları

Cam filmi polivinil bütiralden (PVB) yapılmıştır. PVB, cam filmini renklendirmede kullanım için ideal kılan birçok özelliğe sahiptir. Serttir ve kolayca yırtılmaz. Ayrıca bu cam filmleri sıcaklık değişimlerinde camla birlikte esneyebilmesi sayesinde kırılmayı engellemektedir. Cam filmi iki katmandan oluşur. Bunlar dış koruyucu katman ve UV ışınlarını bloke eden kimyasallar içeren bir iç katman olmak üzere iki şekildedir. Bu iki katman birleştirildiğinde, doğrudan pencerenizin içine uygulanabilen çok ince bir tabaka oluştururlar. Bugün satın alınabilecek birçok farklı cam filmi türü vardır. Her cam filmi türü farklı özellikler, faydalar ve uygulamalar sunmaktadır. Cam filmleri direnç sağlamaları bakımından da önemli ürünlerdir. İnsanların çekiç, levye veya tornavida gibi aletlerle camlarınızı kolayca kırmalarını engelleyerek hırsızlıklara karşı koruma sağlar. Dirençli filmler, kırık camların iç mekanlara düşmesinden kaynaklanan hasarları önlemede de çok önemli avantajlar sunmaktadır. Bu hizmetlere ulaşmak için Maltepe cam filmi iletişim numaralarından birine ulaşarak bu hizmetleri alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

7/24 ÇEVRİMİÇİ
HEMEN ARA