Cam Filmi Kampanya

Balkon Cam Filmi

30.08.2023
1.117

Balkon cam filmi ile ilgili Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz ve Balkonlarda Cam Filmleri dışarıdan içeriyi göstermez ve içeriden dışarıyı rahat göstermektedir. Güneşin zararlı enerjisini keser ve Konforlu bir ortamda oturmanızı sağlar. %20 bir karartma olur içeride ama sizi hiç rahatsız etmez. Cam Filmleri 5 Yıl Garantili ve 10 yıldan fazla dayanıklıdır. Balkon Cam Filmlerinde dışarıdan baktıklarında Aynalı veya Siyah seçenekli görüntüler seçmek size bağlıdır. Siyah görüntü biraz daha oturaklı bir görüntü sağlarken Aynalı Balkon Cam Filmleri ise yansımalı görüntü sağladığı için en çok Siyah Balkon Cam Filmi tercih edilmektedir.

Aynalı ve Siyah cam filmi, UV ışınlarını %99’a kadar bloke eden yansıtıcı cam filminden yapılmıştır. Estetik bir çekiciliği olduğu kadar pratik bir kullanımı da vardır. Ayna benzeri kaplama ışığı yansıtır ve balkonunuzun gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini sağlayarak evinizin genel estetiğini geliştirir. Peki, balkon cam filmi nasıl gözükür? Balkonunuzun daha aydınlık ve ferah görünmesi için de kullanılabilir.

Cam Filmleri Sıcak yaz günlerinde odanızın serin kalmasına da yardımcı olur. İçeriyi göstermez. Balkon Cam filmi balkonunuzda estetik bir görsellik konusunda ideal bir etkiye sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çeker.

Balkon ve Pencere Cam Filmlerinin içten görüntüsü ;

balkoniceridengoruntu.png (500×500)

Balkon ve Pencere Cam Filmlerinin dıştan görüntüsü ;

balkondistan.png (500×500)

Balkonda Aynalı Cam Filmi Neden Kullanılır?

Aynalar, güneşten gelen ışığı odanıza geri yansıtarak eskisinden daha parlak ve daha büyük görünmesini sağlar. Güneşten gelen ısı uzaya geri yansır. Böylece sizi yaz aylarında serin, kış aylarında ise güneş doğrudan pencerelere vurduğunda sıcak tutar. Aynalı cam, arkasındaki kişilerin içeride neler olup bittiğini görmesine izin vermez. Bu da mahremiyet alanı oluşturmak konusunda aynalı cam

Aynalı cam filmi; balkonunuzu daha büyük göstermenin harika bir yoludur. Doğal ışığın yaşam alanınıza yansıtılmasına da yardımcı olur. Bu da parlaklık ve ferahlık hissi katar. Yansıtma çeşitli şekillerde yapılabilir:

 • Aynalı cam kapılar
 • Aynalı cam paneller
 • Birkaç parça camdan yapılmış aynalı paneller

Aynalı cam filmi, balkonunuza yeni bir görünüm kazandırmanın harika bir yoludur. İster kapalı alan ister açık alan olsun, her türlü balkon için kullanılabilir. Aynalı cam filmi farklı renk ve tarzlarda mevcuttur. Evinizin veya dairenizin rengine uygun olanı seçebilirsiniz.

Balkonda Cam Filminin Özellikleri Nelerdir?

Balkona Aynalı cam filminin takılması ve çıkarılması çok kolaydır. Cam yüzeyinde herhangi bir kalıntı bırakmadığı için evinizi satma zamanı geldiğinde çıkarmak konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Aynalı cam filmleri, ince bir alüminyum oksit tabakasıyla lamine edilmiş özel bir tür yansıtıcı camdan yapılır. Bu, filmi daha dayanıklı, çizilmelere karşı dayanıklı ve temizlemesi kolay hale getirir. Ayrıca balkonunuz gibi çok fazla nem veya rutubet bulunan alanlarda kullanım için idealdir.

Aynalı cam filmi, pencereler, kapılar ve duş tekneleri dahil olmak üzere herhangi bir cam yüzeyde kullanılabilir. Filmin balkonunuz için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan birçok avantajı vardır. Bundan dolayıdır ki son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüz koşullarında balkonlarda aynalı cam filminin kullanılmasının avantajları aşağıdaki gibidir;

 • Çizilmelere karşı dirençlidir
 • Temizlenmesi oldukça kolaydır
 • Estetik görsellik konusunda başarılıdır
 • Yaşam alanlarını UV ışınlarından korur

Aynalı cam filmleri çok serttir ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Hasar görmeden veya çizilmeden her türlü basınca veya darbeye dayanabilirler. Balkon kapılarınızı veya sürgülü kapı panellerinizi kullanırken onlara yanlışlıkla zarar verme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

Aynalı cam filmlerinin temizlenmesi çok kolaydır çünkü kolayca kirlenmezler. Kir genellikle diğer cam yüzeylere yapışır. Ancak aynalı cam filmlerine yapışmaz. Çünkü onlar ışığı emmek yerine yansıtırlar. Bu, her zaman yeni görünmeleri için onları düzenli olarak temizlemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir! Böylece balkonda aynalı cam filmi nasıl gözükür? Sorusuna detaylarıyla yer verdik!

Teklif Formu  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Yunus dedi ki:

   balkondan içerisi gözükmesin istemiştim aradım kendilerini 1 saat sonra geldiler balkona siyah cam filmi uyguladılar şuan içerisi gözükmüyor ama içeriden dışarısı gözüküyor çok güzel oldu.


  7/24 ÇEVRİMİÇİ
  HEMEN ARA