Cam Filmi Kampanya

Dış Cephe Kaplama Filmi

08.02.2023
296

Dış cephe kaplama filmi UV korumalı uygulamalar son zamanlarda gıda şirketleri tarafından en çok tercih edilen cam filmidir.  UV özelliği bulunan dış cephe kaplama filmi ultraviyole ışınlarına karşı dayanımı oldukça iyidir. Dış mekanlarda kullanılan dış cephe kaplama filmleri için bu önemli bir özelliktir. UV özellikli dış cephe kaplama filmleri; son zamanlarda sıklıkla talep edilen bir uygulamadır. Aynalı cam filmi, bir alan yanılsaması yaratan bir tür yansıtıcı camdır. Dolayısıyla yaşam alanları açısından kritik bir etkiye sahiptir.

Aynalı cam filmi, ışığı yansıtan özel bir plastik kaplamadan yapılır ve iç mekanın gerçekte olduğundan daha aydınlık ve ferah olduğu izlenimini verir. Yapısında herhangi bir değişiklik yapmak zorunda kalmadan evinizin daha büyük veya daha parlak görünmesini istiyorsanız, aynalı cam filmi harika bir seçenektir. Aşağıda sıraladığımız özellikleri Dış cephe kaplama filmi UV özellikli uygulamaların öne çıkan özellikleri arasında yer alır;

 • Enerji verimliliği sağlar
 • Mahremiyet alanı sağlar
 • Güvenlik konusunda başarılıdır
 • Estetik bir görünüm ortaya koyar

Dış cephe kaplama filmleri; evinizin yazın daha serin, kışın daha sıcak kalmasına yardımcı olan ışığı ve ısıyı yansıtır. Bu, ısıtma ve soğutma faturalarından tasarruf etmenizi sağlayabilir! Bu tür uygulamalar şeffaf değildir. Bu nedenle doğal ışığı engellemeden mahremiyet sağlarlar. Geceleri pencerenizden içeri giren ışıklarla uyumakta zorluk çektiyseniz, bu sizin için harika bir çözüm olabilir! Özellikle acil durumlar için de faydalı olabilir; biri evinize zorla girerse, aynadan yansıyan yansıma nedeniyle içeriyi göremez!

UV Özellikli Dış Cephe Kaplama Filmi Uygulaması

UV özellikli dış cephe kaplama filmi, yapı malzemelerinin yüzeyine uygulanmış bir film türüdür. Binayı ultraviyole radyasyondan koruyabilir. Ultraviyole ışınlarına karşı koruma konusunda bu uygulamalar üst düzeyde bir etkiye sahiptir. UV özellikli dış cephe kaplama filmi, binayı insan vücuduna zararlı olan ışınlardan da koruyabilir. Yüzeyi kirlilikten korumak konusunda da bu uygulamalar üst düzeyde bir etkiye sahiptir. Ayrıca UV özellikli dış cephe kaplama filmi ayrıca binaların yüzeyini toz, kir ve benzeri kirliliklerden koruyabilir.

Dış cephe kaplama filmi UV özellikli, sadece kirliliğin binalara girmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda yağmur suyunu, karı ve rüzgar ve dolu gibi diğer kötü hava koşullarını da dışarıda tutar. Üstelik bu tarz uygulamalar estetik bir görsellik konusunda da ideal bir etkiye sahiptirler. UV özellikli dış cephe kaplama filmi yeni bir kaplama filmi türüdür. Dış yüzeyin güneş ışığına maruz kaldığı her durumda kullanılabilir, ayrıca bina ve diğer yapıların yüzeyini korumak için dekoratif bir malzeme olarak da kullanılabilir.

UV Özellikli Dış Cephe Kaplama Filmini Kullanım Amacı

Bu ürünün temel amacı, bina yüzeylerini ultraviyole radyasyon veya hava koşullarının neden olduğu erozyona karşı korumaktır. Ürün, organik boyalar ve su itici maddeler içeren bir malzemeden yapılmıştır. Bu ürün güneş ışığına maruz kaldıklarında ultraviyole ışığı emecek ve farklı renklerde görünür ışık yayacaklardır. Bu renk değişimi, yapı malzemelerimizin yüzeyinde kusur olup olmadığını veya asit yağmuru vb. çevresel faktörlerden zarar görüp görmediğini görmemizi sağlar.

Dış cephe kaplama filmi UV özellikli uygulamalar yüzeylerin su yalıtımı için kullanılabileceği gibi dekoratif amaçlı da kullanılabilir. UV özellikli dış cephe kaplama filminin, yapılarının eskisinden daha güzel ve zarif görünmesini isteyen birçok kişi tarafından neden tercih edildiğini anlamak kolaydır. Ayrıca bu tip kaplama filmi ihtiyaç halinde dış mekan mobilyalarında da kullanılabilir. Böylece beklenenden daha uzun süre yıpranmadan dayanabilir.

Cam Filmi ile ilgili Sıkça Sorulanlar
Dış Cephe Kaplamayı en çok kimler tercih eder?

Toptan marketler tarafından Dış cephe kaplama filmleri tercih edilmektedir, sebebi ise içeride bulunan gıda ürünlerinin zarar görmemesi için kullanılmaktadır.

Dış Cephe Kaplama Filmi içeriyi karartır mı?

Dış cephe kaplama filmlerimizde çeşitli türler mevcuttur. Normal Cam Filmleri gibi onlarında farklı modelleri vardır. Bunlar arasında Şeffaf olan Dış cephe Filmi tamamen beyaz gibi sadece UV koruma özelliği ve ISI koruması olan cam filmidir. Renkli seçenekleride mevcuttur bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dış Cephe Kaplama Filmi UV Korumalı mı?

Dış cepheye uyguladığımız tüm cam filmlerimiz UV korumalıdır, zararlı güneş ışınını keser ve gıda şirketleri tarafından en çok tercih edilmektedir.

Dış Cephe Kaplama Filmi – Fotoğraf Galerisi
 
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  7/24 ÇEVRİMİÇİ
  HEMEN ARA